Tavolin inoksi

Shitet nga: Dhima shpk 11 Sht 14:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Italiane e re marka klimaitalia me 2 temperatura ben dhe ngrirje dhe freski cmime me te lira ne shqiperi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim