Ngrohese pizza dhe brioshes ose byreku

Shitet nga: Dhima shpk Dje 11:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Italiane jo prodhime vendi e re 2 vjet garanci
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim