Frigorifer dopio italian klimaitalia

Shitet nga: Dhima 11 Sht 14:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Nga me cilesoret ne treg dhe super cmim
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim