Mgazine okazion

Shitet nga: ... Sot 13:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

46 000 EUR

Adresa: shkozet durres
Sipërfaqe: 180 m2
Komuna: Durrës
Hapësirat : Industri dhe Puntori
Shitet magazine ne shkozet objekti eshte 6m i larte siperfaqa 220 me hipotek 120m shtesa legalzim mudn te ndahet dhe ne dy magaziwn nje 70m2 dhe tjetra 150m2 ndodhet ne qender te shkozetit ,disponon korend 3fazor dhe uke esht shum e pershtatshe per biznez dhe 100m nga rruga kryesore infastruktura e shkelqyer.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim