Dyqan

Shitet nga: Dyqan 16 Gush 16:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 EUR

Adresa: Dyqan
Sipërfaqe: 3 m2
Komuna: Durrës
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jepet me qera dyqan 3 euro m2 ,adresa ne durres ke lulishte mbrapa lords bar, ka qen palester, Ambienti eshte ne 2 kate, kati zero 170 m2 kati i pare 260 m2 ose te dyja bashke 430 m2 kontaktoni 0692135781 durres
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim