TURBO Alfa156+fordi

Shitet nga: Landi 11 Sht 08:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Durrës
Turbo per alfa 156 viti 99 .2004 per motorra 1.9 dhe 2.4 me naft cmimi 70€dhe turbo per reno ford pezho 1.4 nafte 70€......
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim