Kompresor kondicioneri Te ndryshem +kembe motorri

Shitet nga: Landi 11 Sht 08:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

20 EUR   120 EUR

Komuna: Durrës
kompresor kondicioneri shiten per mbyllje bisnesi dhe kembe motorri benci 204 me fishe dhe pa fisha .....
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim