Shitet Volvo S40 per arsye emigrimi .

Shitet nga: Ana` Gjurgjaj 10 Sht 05:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 20 230 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 500 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Volvo
Modeli: S40
Shitet Volvo S40 ne gjendje shume te mire pa asnje difekt.
Xhama elektrik dhe sedile me ngrohje .
Ngjyre e zeze. automat. impjant gazi Stag.

Te telefonojne vetem te interesuarit.
Cmimi i diskutueshem
.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim