🔥OKAZION🔥 2013 VOLKSWAGEN PASSAT BENZIN+GAZ

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Exclusive Cars Sot 22:08 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

10 000 EUR

Viti: 2013
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Passat / VW Volkswagen
Modeli: Passat
🔥OKAZION - 10.000€🔥2013 Volkswagen Passat BENZIN + GAZ. Versioni SE Long. Kambio Automatike. Motorr 2.5 i thjeshte me 170kf me 5 pistona pa turbo (jo fsi, tsi ose tfsi) konsumi eshte 100% gaz. Impjanti i gazit me 3 vite garanci i sapovendosur. Konsumi ne gaz: 500 leke/100km. Vetem 140.000km me garanci. Ferrota + tamburo + goma te reja. Ne gjendje perfekte ne cdo aspekt. - FULL OPTIONS
- Interior lekure bezhe
- Tavan me hapese xhami
- Navi i madh me touch
- Sedile me ngrohje
- Klima automatike
- Pilot automatik
- Timon multifunksional me butona
- Disqe 17 inch me goma te reja
- Bluetooth per muzike dhe per telefon, AUX, CD - Makina eshte e kompletuar ne max me opsione per llojin e vet.
☎️0698356996

Instagram Exclusive Cars

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim