Shitet Golf 4 Motor 1.9 Nafte Cmim i Diskutueshem

Shitet nga: kris Sot 09:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 11 240 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 500 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Golf / VW Volkswagen
Modeli: Golf
Shitet Golf 4 motor 1.9 TDI(motor i thjesht) vite prodhimi 2001 Llampa led + Kseno me antinebie me baxha funksionale timon tresh kasetofon me ekran tmadh me touch kondicioner airbag te 4 xhamat elektrik disqe 16 ... para disa ditesh i jan ndrruar tamburot dhe ferrota te reja ne gjendje shum te mire... makine kursimtare dhe e shpejte. Cmimi 2500euro e diskutueshme
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim