➡️ GOLF 6 ⚠️1.6 BENZIN-GAZ⛽ ⬅️

Shitet nga: Klevi - Agario Dje 07:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 26 080 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 800 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Golf / VW Volkswagen
Modeli: Golf
Golf 6
Motorri 1.6 Benzine-Gaz
Viti 2009
166.000 km
Makina super gjendje , xhenerike , mekanike dhe estetike.
Gati per cdo lloj prove.
Shume ekonomike .
Cmimi 5800€ (i diskutueshem)
☎️ 0675899214
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim