Passat CC,INDIVIDUAL,2.0 Nafte,Automat,Navi,dvd,09

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: KLER MOTORS Sot 03:32 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

11 000 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E verdhë/artë
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: VW Volkswagen
Modeli: CC
🇩🇪VW PASSAT CC INDIVIDUAL🇩🇪
🔶VITI 2009
🔶2.0 TDI (Nafte) 174 HP
🔶 Seria HIGHLINE-INDIVIDUAL
🚘EURO 4
🔶187000KM(Te certifikuara me certifikata TUV Gjerman dhe Liber Sherbimi perkates)
🔶KAMBIO AUTOMATIKE
🔶NAVIGATOR 3D me TOUCH-CD ROM- RADIO - HDD- Memory CARD SD- DVD
🔶KOMANDA TEK TIMONI
🔶SENSORE PARKIMI PARA & MPRAPA me optike te navigatori
🔶PILOT AUTOMATIK
🔶KLIMA ME 2 ZONA( SHOFERI+PASAGHERI) 🔶TAPICERI LEKURE NAPPA BICOLOR(Pana+Zeze
🔶SEDILE ME NGROHJE
🔶SEDILE ME MEMORY 3
🔶SEDILE ORTOPEDIKE ME FRYERJE + ELEKTRIKE
🔶 SENSORE SHIU&DRITE
🔶XHAMA TE ZINJ ORIGJINAL
🔶FENERE BI-XENON + LARJE
🔶ILS( Sistem Inteligjent Dritash)
🔶PAKETA CHROM jasht & RIMESO DRURI Brenda
🔶Airbag(SRS), ABS,BAS
🔶ESP( Sistem kundra rrëshqitjes,
🔶DISQE ALUMINI 17 inches 🔶Goma 90% , pothuajse te reja
🔶GJENDJA Teknike, Mekanike, Estetike E PERKRYER
🔶DOKUMENTA te rregullta
🇩🇪🇩🇪SAPOARDHUR NGA Gjermania🇩🇪🇩🇪
🔴🔴🔴🔴CMIMI I DISKUTUESHEM🔴🔴🔴🔴
✅✅✅11000€✅✅✅✅
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim