Opel Astra - okazion

Shitet nga: Miri Sot 00:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 8 990 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 000 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Opel astra, motorr 1.7 nafte, shume ekonomike, me te gjitha sherbimet e bera. Para nje muaji i kam ber Kitin e rripit te fazes te ri, kembet e mororrit te reja, bateri e re, ferrotat te reja, kokat e paralelit te reja dhe stabilizatoret e rinj. Makina ska nevoj per asnje gje. CMIM I DISKUTUESHEM.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim