NISAN MICRA 1.0 BENZINE OKAZION!

Shitet nga: Rralja 15 Sht 10:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 9 890 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 200 EUR   2 700 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Nissan
Modeli: Micra
Nissan micra 1.0 benzine me kondicioner e sapo ardhur me.dogan te paguar ne gjendje perfekte si motorrike xhenerike dhe estetike gomat 100% te reja serviset te sa po bera ne itali makina ka129mij km origjinale kondicioner 2 celsa etj.cmimi pak i diskutushem .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim