Okazion

Shitet nga: Soni 10 Sht 22:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 32 370 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

7 200 EUR   8 000 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mitsubishi
Modeli: Pajero
Makina esht bler 0 km dhe ka pasur vetem nje pronar cmimi i pa diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim