Shitet ml benzin gaz

Shitet nga: Ml 17 Nën 21:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 11 240 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 500 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: ML-Class / Mercedes-Benz
Modeli: ML 430
Benzin gaz . Impianti landirenzo .. Ne gjendje jashtzakonisht te mire xhenerike dhe motorrike .4 gomat e ndrume. Siguracioni i prem taksat pa pagujt . Per me shum info tel.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim