shitet ml benzin gaz 430

Shitet nga: ml 05 Maj 11:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 13 490 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 000 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: ML-Class / Mercedes-Benz
Modeli: ML 430
Shitet ml 430 benzin haz ne gjendje shume te mire. Makina ka sallon bezh lekure. Esht me.impiant gazi landirenzo I shenuar ne.leje qarkullimi. Makina ka.pak dite qe I kan maru taksat dhe sogiracioni.. shitet se kam makin tjeter
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim