Shitet ml benzin gaz 430 ne gjendje shum te mire

Shitet nga: Ml 25 Nën 20:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 11 240 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 500 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: ML-Class / Mercedes-Benz
Modeli: ML 430
Makina esht ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike 4 gomat e sapondrume vaj filtra te sapo bom. Impianti landirenzo .gazi i shenuar ne leje qarkullimi. Siguracioni i prere per 1 vit . Makina ka 2 vjet taksa asigjo tjeter
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim