Ml 430 benzin gaz amg

Shitet nga: Ml 06 Tet 17:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 11 240 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 500 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: ML-Class / Mercedes-Benz
Modeli: ML 430
Shitet ml 4x4 .. 430 benzin gaz ne gjendje jashtzakonisht te mire motorrike dhe xhenerike. Gomat e sapo nderruara , disqe amg , vaj filtra te sapondrruar dhe sherbimet e bera ne kohe. Ekran te madh sediljet lekure ngjy bezhe. Siguracioni i prere per 1 vit. Ka taksat dy vite pa paguar asgje tjeter..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim