Mercedes benz ML430

Shitet nga: Ml 01 Tet 15:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 17 540 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 900 EUR   4 500 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: ML-Class / Mercedes-Benz
Modeli: ML 430
Mercedes benz ml 4.3 benzin gaz ne gjendje jashtzakonisht te mire motorrike dhe xhenerike. Gazi n leje qarkullimi taksa siguracion deri ne shkurt 2018. Makina ka zhurm shum tbukur. Impianti landirenzo I cili ka kishte 1300 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim