Mercedes benz ml 430/Amg

Shitet nga: Danjel 26 Tet 11:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 13 940 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 100 EUR   3 900 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: ML-Class / Mercedes-Benz
Modeli: ML 430
Shitet mercedes benz ml 430 Amg viti 2000 ne gjendje jashtzakonisht te mire motorrike dhe xhenerike. Benzin gaz impianti landirenzo 1400/euro .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim