MERCEDES ML 350 DISTRONIC NGROFJE FTOFJE MASAZH

Shitet nga: kevin Dje 18:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

29 000 EUR

Viti: 2013
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: ML-Class / Mercedes-Benz
Modeli: ML 350
MERCEDES BENZ ML 350 AMG LINE SUPER FULL
I SPAO TARGUAR
VITI 2013
150000 KM
FULL OPTION
✅ FULL PANORAMA
✅ XHAMA TE ZI ORIGJINAL
✅ AUDIO SISTEM
* BLUETOOTH
* AUX
* USB
✅SENSOR
* PARA
* MBRAPA
* KAMER PARKIMI
✅DISTORINC PLUS
* DISTANCE DISPLAY
* PRE - SAFE BRAKE
* BLIND SPORT ASST
* ATTENTION ASST
✅SENIDLET
* NGROFJE PARA - MBRAPA
* FTOFJE - PARA
* ME MEMORIE
* DY TE PARAT ME MASAZH
✅AIR MATIC COMFORT - SPORT
✅BAGAZHI HAPJE MBYLLJE ME BUTON
✅DISQE 20 AMG
✅AMG LINE
✅KILOMETRAT E CERTIFIKURARA
✅EURO 6
✅GOMAT E REJA
✅TIMONI ME LEVIZJE ELEKTRIKE DHE NGROJE
✅GOMA TE REJA TE 4
✅VAJ FILTRA MOTORR TE SAPO NDERRUARA
CMIMI 29000€ I DISUKUTUESHEM


Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim