Mercedes-Benz G-class 350 LOOK 63 BRABUS 2012

Shitet nga: G Class 19 Sht 13:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2000
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: G-Class / Mercedes-Benz
Modeli: G 350
Makina sic shihet esht komplet e restauruar(cdo gje e re restyling origjinale mercedes G class deri ne detajet me te vogla). Cdo rimeso e jashtme dhe e brendshme fiber karboni origjinale si dhe tapiceria lekur Alcantara origjinale Brabus edition. Kjo makine ska nevoj per reklam per ata qe e njohin, per pamje fotot flasin vet. Ju lutem telefonata serioze. Flm..
Mund te me kontaktoni ne cel whatsapp ose viber..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim