Okazion

Shitet nga: Landi 20 Sht 15:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2012
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: E-Class / Mercedes-Benz
Modeli: E 220
Mercedes Benz viti 2012
Sediljet me ngrohje,dhe levizje elektronike.
Sensor parkimi,navigacion,komanda ne timon, sensor shiu, bagazhi me buton, limitador shpejtesie, sistem audio video, klima me 4 zona, tapiceri e zeze.
Ne gjendje perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike. Shum e paster si nga brenda dhe jashte.
Cmimi i arsyeshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim