A class140

Shitet nga: Sajmo 26 Qer 20:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 10 340 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 300 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: A-Class / Mercedes-Benz
Modeli: A 140
Shitet a classi 140 gaz benzin i hedhur Edhe ne libreze ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike shume ekonomik dekumentat te paguara deri ne tetor 2019 te gjitha sherbimet e bera vaj filtra gominat komplet kontrolle eshte bere mund ta kontrolle i te makaniku juaj PA problem ju lutem vetem telefonata serioze
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim