Clk

Shitet nga: Clk Dje 20:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 200 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 200
Shitet ose nderrohet me makin ne vleren deri ne 2 mi euro makina eshte ne gjendje super te mir super e paster si brenda dhe jasht makina sa po i jan ber letrat deri me 28.08.2020
Super ekonomike benzin gaz motorr 200
Manual 6 marrsha
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim