OKAZION DISA DIT! Mazda Rx8 Makine Sportive

Shitet nga: Nardi 28 Dhj 20:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 26 080 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 800 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mazda
Modeli: RX-8
Cmimi i dikutueshem...
Makina eshte ne gjendje perfekte, 90000 Km origjinale, dergojeni ne cilen fabrik te duash per kontroll.

Makina eshte me impiant gazi te sapo montuar me 5 vite garanci.
kONDICIONER Dhe cdo funksion tjeter modern. Per me shume informacione kontaktoni: 0672053331
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim