Mazda rx8

Shitet nga: Klaudio 25 Pri 14:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 21 130 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 700 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mazda
Modeli: RX-8
Makina ka 85000km. Me letra dhe siguracion per nje vit. Ne gjendje motorike dhe xhenerike te shkelqyer. E gateshme per cdo lloj prove.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim