MAZDA RX8 -04

Shitet nga: xhulio 01 Jan 14:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 17 980 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 000 EUR   5 700 EUR

Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mazda
Modeli: RX-8
Dokumenta te rregullta per nje vit.
Motorr benzine 1.3 me 230 kuaj fuqi nga fabrika,
dhe ka 80,000 Km GARANCI.
-Kondicioner
-Sedilje lekure elektronike me ngrohje
-Radio me CD deri ne 6 cop
-Sistem Audio BOSE
-Disqe origjinale 18
-Xenon
Shitet ose nderrohet me fuoristrad.
Cmimi pak i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim