Jaguar 2.5 Benzin Gaz

Shitet nga: Jaguari 14 Sht 17:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 19 330 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 300 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Jaguar
Modeli: XJS
Jaguar 2.5 benzin gaz impianti i vene ne itali viti 2004 i sapo ardhur me dogane te paguar kambio automatike lekure bezhe sensor parkimi gjendja sh e mire motorrike. E paster si nga jasht Ashtu dhe nga brenda makina eshte gati per targa. Cmimi i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim