FORD S MAX

Shitet nga: Naim 05 Gush 16:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 27 880 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 200 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: S-Max
Ford me 220 000 km ,xhama te zi origjinal + perde origjinale , sensor parkingu para dhe mbrapa, super mjet
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim