Ford Fusion (Mondeo) TITANIUM HYBRID ELECTRIC FULL

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Exclusive Cars Sot 10:55 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

13 000 EUR   14 500 EUR

Viti: 2014
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Hibrid
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Mondeo
Ford Fusion (Mondeo) Titanium HYBRID - OKAZION 13.000€ - Mundesi blerje me leasing me vetem 5% norme totale. Zgjedhja perfekte PRO natyres dhe xhepit tuaj. Electric Drive + Hybrid Drive fale nje kombinimi perfekt konsumi eshte 4 l/100km i garantuar brenda qytetit dhe gjithashtu dhe jashte. Bateria vetekarikohet nepermjet frenimit dhe motorrit, nuk ka nevoje te vendoset per karikim. Versioni TITANIUM i cili eshte i kompletuar full me opsione. Sedile lekure full elektrike me ngrohje, kambio automatike, SONY SYNC Media Interface me touch screen, Disqe 18 inch me goma te reja. Fenere dhe stopa LED. Kilometrazh me dy ekrane dixhital, Ambient lighting me 7 ngjyra, kamera te pasme parkimi dhe sensore parkimi etj. Makina eshte FULL OPTIONS.
Cel, Whatsapp, Viber: 0698356996

Instagram Exclusive Cars

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim