Makin drejtoresh dhe minister

Shitet nga: Lorenc 20 Maj 21:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 13 040 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 900 EUR

Viti: 70-at
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: 130
E sjell nga bullgaria me dogan te paguar gati per targa shqiptare
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim