Makin drejtoresh dhe kryetaresh

Shitet nga: Lorenc 14 Mar 12:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 13 040 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 900 EUR

Viti: 1980
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E verdhë/artë
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: 130
E sjell nga bullgaria
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim