Shitet mundesi ndrrimi

Shitet nga: Gezimi 01 Tet 14:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 22 480 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 000 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Buick
Modeli: Regal
Shitet buick super foristrad 3400 gaz benzin me 6+1 vende se kap as taksa e lluksit shum ekonomik me gaz sekoncial tani jan ndrru dhe filtrat e gazit goma te reja vaj filtra ska nevoj per asnje sherbim me dvd kondicioner mershin sapo esht la dhe tapiceria shum e paster nga brenda dhe jasht me pak fjal esht full shitet ose ndrrohet me noj makin me te vogel te jet dhe ajo gaz benzin. cmimi 5000 euro i diskutushem nr kontakti 0689046629.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim