Buick -04 Ndrrohet me makin me te vogel

Shitet nga: Xhimi 03 Tet 11:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 19 980 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 444 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Buick
Modeli: Model tjetër
Shitet ose ndrrohet buick 3.4 benzin gaz sekoncial por se kap taksa e lluksit se esht6+1 vende makina esht full me gaz shum ekonomik vaj filtra goma te reja ska nevoj per asgje me dvd sedilje mershin komanda te timoni makina esht shum e paster nga brenda e nga jasht ,ndrrohet me makin me te vogel gaz benzin te jet dhe ajo nr kontakti 0689046629.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim