Okazion

Shitet nga: Bmw 23 Gush 14:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 35 970 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

8 000 EUR   9 000 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaftë/bezh
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X5
Bmw X5 viti 2005 dhjetor. Makina esht full. Sedilije individuale me fryrje thyrje ngrofje. Timon pajsyra sedilje elektronike+mermorie. DVD.TEL. TV. NAVI. Sediljet mbrapa me ngrohje+elektronike me levizje sipas deshires. Xhama te erret origjinal+perde origjinale. Tavan panoramik fuknsional.Xhami i par me refleks lejla. Sensor gomash, sendsor shiu, sensor parkimi, sesnor dritash. Dritat xeno+bixeno. Pilot automatik. Plus pilot per reduktim te shpejtesis kur je ne zbritje te dishezes. Goma 80% michelin origjinale+ 4 goma dimri me disje 17. Makina ka cdo opsion qe permban kjo seri x5. 248000km origjinale. Motorr kambjo perfekte plus pjes xhenerike perfekte. Makina nuk ka nevoj per asgje mund ta kontrolloni ku te doni ose mund te vini me mekanikun tuaj. Makina esht e sapoardhur Letrat i ka deri ne maj 2020. Cmimi 9000€ i diskutueshem pranojm dhe ndrrim. Bleres serioz.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim