BMW X5 xdrive

Shitet nga: Bt motors 31 Gush 01:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

15 500 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X5
Makina eshte e sapoardhur pa takse luksi kilometra origjinale te garantuara luck m xhama te zi origjinal sendilje me ngrohje komanda ne timon cels me start stop tapiceri disegno ixofix origjinale sendilje me memorje goma disqe akull te reja 100% me gjithe nje pale goma dimri me gjith disqe rezerve sensor parkingu drita inteligjent ne kthesa cdo gje e ka te bmw M performance super akull si nga ana estetike ashtu dhe nga mekaniket asnjeher e goditur nji pronare dogane e paguar 2500 euro mundesi pagese me keste mujore
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim