BMW 525i benzine+gaz 2006

Shitet nga: Eri Dje 15:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2006
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 5 / BMW
Modeli: 525
Shitet Bmw seria 5 motorr 2.5 benzine i ardhur nga Zvicra. Kilometra origjinale te verifikueshme te BMW.Look M.
4 Goma te reja verore+ 4 goma dimri. Stopa led 2009.
Sherbimet te gjitha te bera ne Zvicer te gjitha te dokumentuara me liber sherbimi. Full option xenon sensor parkimi sensor shiu sensor gomash ISOFIX per Sexholino
Xhama te zinj origjinal.
Impjanti i montuar tek Lovato me vler 1200€ me 3vjet garanci.
Eshte ne gjendje perfekte dhe teper ekonomike 700 lek per 100km.
Taksa siguracion dhe kolaudim te sapobera te vlefshme deri ne mars te 2020.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim