#shitur# 2010 BMW 523i Full Options

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Desert Eagle Motors Sot 14:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 30 570 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 800 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 5 / BMW
Modeli: 523
Dubai Cars Albania tashme licensuar nga Emiratet e Bashkuara Arabe ne emrin Desert Eagle Motors.

Per shitje BMW 523i prerje Exclusive Full Options ne gjendje te shkelqyer!! 6 Cilindra .. Makine luksi qe nuk e kap taksa!

Vetem 140,000 km. Me baxha xhami, sedilje elektrike per shofer/pasagjer, punim lekure i vecante, punim druri interior e shume te tjera.

6800 euro vjen ne Durres.

Cmimi perfshin proven e makines, raportin e testit, foto video, negocimin per cmimin me shitesin, letrat e autoriteteve ne dubai, certifikaten e pronesise, certifikaten e transportit, lidhjen e makinave ne kontenier, ngarkim kontenieri, karrotrecet ne Dubai, transportin detar dhe shkarkimin e kontenierit ne Durres.

Doganen dhe letrat shqiptare i ka klienti.

Desert Eagle Motors operon ne Dubai dhe Tirane. Sjellim makina okazion nga Dubai tek klienti me kosto minimale
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim