BMW 330D Coupe

Shitet nga: Enea Sot 15:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

10 500 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 3 / BMW
Modeli: 330
Shitet BMW 330D Coupe ne gjendje perfekte.
Makines sapo i jane bere te gjitha sherbimet dhe eshte pajisur me goma te reja.
Cmimi 11000 Euro i diskutueshem.
Per cdo informacion
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim