Bmw seria 3 e46 M coupe 320 nafte facelift

Shitet nga: Valerio Laika Dje 14:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 19 330 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 300 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 3 / BMW
Modeli: 320
Shitet BMW seria 3 e46 coupe ( kupe ) modeli facelift , 2.0 nafte , makina ka ardhur nga milano , gjendja shum e mir , shum e shpejt dhe ekonomike , kambjo manuale 6 marsha + R , 200.000 kilometra , vaj filtra te ber cdo 6 mij kilometra . Makina poseidon : xeno bixeno qe levizin sipas rruges , bmw klimatizator elektronik dhe automatik , timon sport , stereo origjinal me bluetooth , abs , esp , airbag , goma te reja , stopa full led , paket m sport , amortizator re rinj sport , tavani kamosh , kambina shum e paster , sedile shum te rehatshme dhe ne gjendje te mir , letra te paguara , gati per cdo prov , telefonata serioze nga njerez qe ja din vleren , nuk bej ndrrim cmimi dikutueshem , 0699733633
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim