BMW 320i Vit 2001 200cc naft ose ndërrohet

Shitet nga: Veri 15 Sht 15:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 10 340 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 300 EUR

Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 3 / BMW
Modeli: 320
BMW seri 3..320i ..motorr 2000.. viti 2001 ..letrat e paguara deri në mars 2020.Shitet ose ndërrohet me makin portobagazh benzin gaz të ketë të njëjtën vlerë si psh ford focus opelastra honda renault scenic bmw .makina është në të shkëlqyer nga motorrike xhenerike.kondisioner mbyllja me pult shërbimet të gjitha të kryera në kohë e pastër nga jashtë dhe brenda.konsumi për 100 km në rrugë të gjatë 6 litra..çmimi 2 300 euro i diskutueshëm.e gatshme për çdo lloj prove.Ju mirpresim në watcap viber 0686161797...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim