BMW seria 1 120 nafte (2008) 177ps AUTO DEDA

Shitet nga: Armir Sot 16:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 27 430 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 100 EUR   8 400 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 1 / BMW
Modeli: 120
BMW 120d viti 08.2007 facelift model (2008)
-motorr 2.0 nafte i riu 177ps (ekonomik dhe shum i shpejte)
-M sport paket
-kambio automat steptronic
-bixenon te adaptueshem sipas rruges
-pipa per lajre feneresh
-navigator GPS
-komanda ne timon
-tempomat shpejtesie
-kompiuter bordi
-sensor parkimi
-220000 km
-cd player dvd,USB,AUX
-sendile M-sport lekure me fryerje
-goma 16" te reja.
-makina eshte ne gjendje perfekte.
Vaj motorri filtra te saponderruara. Vaji i kambios i nderruar. sherbimet te gjitha te kryera..siguracion taksa te paguara deri ne prill 2020 E ardhur nga zvicra.
Cmimi :6100 euro
Kontakt: 0682033049. 0696117484
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim