BMW seria 1

Shitet nga: Emil 17 Gush 20:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 24 280 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 400 EUR   6 000 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 1 / BMW
Modeli: 118
Makina eshte serie Eletta me ekran që hapet e mbyllet... shikoni fotografitë... të paguara deri në Gusht 2019 taksat dhe kolaudimi..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim