bmw seria 1 2006 manual

Shitet nga: bmw 15 Mar 15:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 24 730 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 500 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 1 / BMW
Modeli: 118
Shitet BMW, seria 1, 2.0 nafte, manuale, vit prodhimi 2006, 250 mije km origjinale. Buton ndezje Start/Stop, 4 porta, disqe alumini me goma te reja, tapiceri lekure shume e paster. E targuar me taksa siguracion dhe kolaudim deri ne janar 2020. Makina eshte teper ekonomike. Te interesuarit te kontaktojne ne nr +355 69 314 7641. Cmimi 5.000 euro i diskutueshem per pak dit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim