BMW X5 3.0 DIESEL AUTOMAT

Shitet nga: ... 26 Qer 23:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 22 480 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 000 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: M-modele / BMW
Modeli: X5 M
Shitet X5 3.0 nafte kambio automatike viti 2003 dokumenta te paguara deri me 28 . 12. 2019 pa takse lluksi makina este ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike eshte full options baxha,sendilje me memorie plus ngrohje navi cd bagazhier impjant muzike ,sensor parkimi , sensor shiu, komanda ne timon etj. ................................... Mercedes , ford, audi ,bmw, x5 , x6, volvo, golf, passat, citroen, fiat, alfa romeo,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim