Jepet me qera magazina prej 250m2 parking 1500m

Shitet nga: Niku 17 Dhj 22:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2012
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E verdhë/artë
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: BMW
Modeli: 2002
Jepet me qera magazina prej 250m2 dhe gjithashtu e pajisur me 1500m parking.E pershtatshme per cdo lloj biznesi nga me i vogli tek me i madhi.Adresa:Stacioni i trenit GOLEM KAVAJE.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim