AUDI A4 2002 SUPER GJENDJE

Shitet nga: audi Sot 12:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 15 290 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 400 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
shitet audi a4 1.9 nafte 2002 arsye mosperdorimi.
makina esht ne gjendje perfekte gjenerike motorrike e mbajtur mire si brenda dhe jashta disqe 17'' 2 goma te reja 100% 2 tjera 70% makina disponon navigator mp3 dvd tv.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim