Unimog Expeditionsmobil shitet ose nderrohet

Shitet nga: Mjet amfib 25+1 Turistik 11 Gush 15:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 EUR   22 900 EUR

Komuna: Durrës
SHITET OSE NDERROHET ME TE NJEJTEN VLERE.
Unimog 404-406 4x4 expeditionsmobil .I sapo Restaurant . 5 Ton . 5.5 Meter gjatesi . 3.15 m Lartesia. 6 marshe . 2 bllokues diferenciali,Per Offroad. 2 sarburator 2 x 300 = 600 L Diesel dhe shume pjese rezerve , per udhetime te gjata.
Pjese te reja : Sinjalistike dhe drita Led. Amortizator 6 Goma ( 2 rezerve ) te reja . Sedile , Kabine , kontenjer te restauruar dhe shume pjese extra . Zgare per kabinen dhe kontenjerin. Dy kasa mbi Kabine(per pjese dhe vegla) dy kasa te tjera ne kontenier. Kamera indjetro Si dhe tregues te tjere, dixital ne kroskot. Dy depozita vaj kambio-motorr rrezerve. Snorcel. Kompresor me mates per fryrje Öse shfryrne te gomave off-onroad. Rampe hidraulike ne Pult komandimi mrapa .
Kontenheri disponon :
Kuzhine gatimi ne dy Varta gatimi , rafte me mbyllje per Offroad. Pompe uji me presion te larte extra. Panel kontrolli per baterite (karikim me 220v) per dy bateri, tregues niveli uji,te fresket (150 Liebe) ose (80Liter) te perdorur . Krik original Si dhe nje krik tjeter (BINDE) 5 tonesh i vendosur prane minibarin te jashtem. ETJ Sobe me Gas (2bombula X 10 Liter rezerve) boljer (uji i ngrohte ) me Gas 20 Liter. Dush i brendeshem dhe i jashten. Kend ndenje per 4 persona,fjetje 2 persona Tualet i Kompletuar. Depozita 150 L uje i paster dhe 80 Liter uje i perdorur me mates ne Panel kontrolli. 4 zgarra per Offroad. Minibar i jashtem.
TARGA ( Lene qarkullimi 5+1 ) SHQIPTARE , TAKSA TE PAGUARA PER NJE VIT.
Info per keto expeditions mobil, Mund te klikoni ne www.mobile.de.
SHITET OSE NDERROHET ME TE NJEJTEN VLERE.
Per Foto Apo pyetje , vetem me Email.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim